הגיע הזמן שנדבר על הפיל בחדר

במשך תקופה לא קצרה, האמנתי שאם אפחית את צריכת הפלסטיק שלי, אקנה יותר חפצים ובגדים יד-שנייה ואעשה קומפוסט, זה מספיק.מספיק לי. לחברה. לכדור הארץ.

קרא עוד  
יום שישי השחור- נובמבר 2020

יום שישי השחור היום..אכן יום שחור לכדור הארץ. המון רכישות של מוצרים חדשים שסופם להגיע לפח בעוד כמה ימים/חודשים/שנים.המון שינועים של חבילות ,אריזות פלסטיק בשפע..

קרא עוד  
מסיבת החלפת בגדים בסגר

עשיתן סדר בארון הבגדים? רוצות להיפטר מהם ואפילו להשיג כמה פריטים מרעננים אבל בלי לרכוש חדשים? על מסיבת החלפות שמעתן? אבל...מסיבת החלפות בימי קורונה? יש דבר כזה?.. ברור שכן!! אבל איך עושים את זה?..

קרא עוד  
פרוייקטים קהילתיים בימי סגר

פרוייקטים קהילתיים. יש דבר כזה בימי סגר?.. מסתבר שיש בהחלט!! מוזמנים לקרוא על כמה מהפרוייקטים הקהילתיים באיזור מגוריי

קרא עוד  
מקלט 48

הבריכה שלנו נקרעה. הכי קל ומהיר היה לזרוק אותה לפח ולקנות חדשה.אבל אתם כבר מכירים אותי,נכון?..כמובן שלא זרקתי

קרא עוד  
מחצלת מכירה בגן השעשועים

רובוטריק בשקל? איך אפשר להתחדש בצעצועים בלי נזקים גדולים לכיס ולסביבה?

קרא עוד  
סיור ליקוט

שבת בבוקר יום יפה. אני והילדון יוצאים לסיור ליקוט רבע שעה מהבית ואנחנו בטבע. צמחים, עצים, ואפילו מעיין בקרבת מקום.

קרא עוד  
צבעים מהטבע

לצייר באופן אקולוגי לחלוטין?..מסתבר שזה אפשרי בהחלט ואפילו כיף! אספר לכם שהכנו צבעים טבעיים מחומרים שיש לכולנו בבית ואפילו מכחול מענפים!

קרא עוד  
חובזה- אוכל אורגני, אקולוגי וחינמי!

אני והילדון יצאנו לקטוף עלי חובזה וחמציצים. אלו שגדלו טבעי, פרא, בעזרתם הנדיבה של הגשם, השמש והאדמה. קטפנו אוכל בעצמנו. מבלי שמישהו יזרע, ישקה, ירסס נגד מזיקים. בלי צורך בשינוע, אריזה או הפצה. פשוט , אורגני, אקולוגי וחינמי! אה, וגם בריא בטירוף!

קרא עוד  
השיקשוק

פני הקורונה, היה מתקיים בפרדס חנה פעם בחודש השיקשוק. שיקשוק זהו שוק קהילתי בו אפשר היה להינות ממוזיקה חיה ,דוכני אוכל, חפצים ובגדי יד שנייה, אמנים ועוד. אחרי השיקשוק האחרון שלקחנו בו חלק, בפברואר 2020, כתבתי את הפוסט הזה:

קרא עוד  
איך מטיילים בטבע באופן מקיים ולא מזהם?

איך מטיילים בטבע מבלי להשאיר אחרינו זבל ואפילו בלי לחזור הביתה עם ערימות של זבל ? הנה כמה רעיונות וטיפים פשוטים וקלים ליישום

קרא עוד